Šestá třída roznesla Jihlavu, šest branek vstřelila už v první třetině

Liberec - Tygří šestá třída nastoupila na Jihlavu ve velkém stylu, hned v první třetině soupeři nastřílela šest branek a prakticky rozhodla zápas. Ve druhé části navíc kanonáda pokračovala, Dukla ovládla až část závěrečnou. Liberec - Jihlava 12:4.

XXVI.kolo, sobota 09. března 2019
12:4
(6:1, 5:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 1. Rozsíval, 2. Maxin (Rozsíval, Štástka), 7. Wágner (Štástka), 12. Štástka (Bajer), 14. Maxin (Bajer), 18. Hrouda (Bajer, Vápeník), 23. Maxin, 34. Štástka (Rozsíval), 36. Hrouda, 39. Ehrenberger (Vápeník, Bajer), 40. Wágner (Vápeník), 45. Bartovič. Vyloučení: 7:7. Diváci: 52.

Hrášek, Charvát - Wágner, Kanca M., Richtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Ehrenberger, Bajer, Bělohorský

Ctibor Jech
„Ze začátku bylo utkání velmi vyrovnané. Soupeř chtěl našemu celku oplatit porážky, které jsme mu uštědřili. Po několika minutách jsme si však vytvořili náskok a Jihlavu viditelně překvapili. Nebylo pochyb o tom, kdo je v zápase lepší. Ve všech ohledech jsme Duklu předčili. Předváděli jsme pěkné akce, super dovednosti a velkou šikovnost všech hráčů, kteří nastoupili.“