Šesťáci bojovali až do konce, ale v derby na Jablonec nestačili

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši šestou třídu čekal těžký soupeř. Tygři zajížděli do Jablonce, kde padli a připsali si vůbec první porážku v aktuálním ročníku. Svěřenci Václava Lacka do utkání nevstoupili vůbec špatně a vedli 2:0, leč soupeř otočil až na 7:2 a Libereckým už body nepřinesla ani stíhací jízda v závěru. Nevadí!

7. kolo, neděle 20. října 2019

Branky a nahrávky: 6. Grebeníček, 10. Klámrt (Kulda), 12. Kulda (Grebeníček), 12. Jastrab (Bořuta), 24. Grebeníček (Rakáč, Kulda), 33. Grebeníček (Bleša, Jastrab), 40. Rakáč (Grebeníček) - 4. Werner (Švec, Skřebský), 5. Bělohorský (Kříž), 34. Kříž, 39. Svoboda (Beránek), 46. Svoboda (Choma), 55. Kříž. Rozhodčí: Opočenský, Poljak. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 7:2, 7:4, 8:4, 8:6.

HC Vlci Jablonec

Balaš - Jastrab, Mairich, Sádovský, Dobrovský, Bořuta, Grebeníček, Bartel, Bleša, Kulda, Rakáč, Klámrt.

Hrášek - Choma, Mindl, Moussa, Šmucr, Zeman, Švec, Svoboda, Beránek, Kouďa, Skřebský, Kříž, Šťástková, Werner, Bělohorský.

Václav Lacek
„Jednalo se o velice těžké utkání proti silnému soupeři. Naši hráči podali velmi dobrý výkon, bohužel jsme ovšem po tuhé bitvě odjeli bez bodového zisku. V závěru jsme to ještě zkoušeli tři minuty bez brankáře, porážku už jsme nicméně odvrátit nedokázali.“

7. kolo, neděle 20. října 2019

HC Vlci Jablonec