Šesťáci porazili Kolín, dva hráči však nedohráli

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Tygří šestá třída si poradila s kolínskými Kozly poměrem 5:3. Černou kaňku tak na utkání zanechala pouze nepříliš vydařená koncovka a také chování některých hráčů, kteří se během duelu na střídačce vztekali a po trestu od hlavního trenéra duel nedohráli.

XXI.kolo, sobota 02. února 2019
()

Trenér Ctibor Jech o trestu za špatné chování:

„Kluci se hned omlouvali a prosili, aby si mohli zahrát. Chtěl jsem ale, aby viděli, že se toto nedělá. Nebylo to poprvé, situace se opakovala. Musím říct, že klukům došlo, že to takto nejde. Od té doby se jejich celkový přístup k hokeji zlepšil. “

Ctibor Jech
„Byli jsme lepší než domácí po celý zápas, duel jsme odehráli dobře. Museli jsme ale řešit nepříjemnost, když jsme dva kluky od půlky zápasu posadili. Chovali se špatně, vztekali se atd. Duel jsme tedy dohráli na jedenáct hráčů a jejich přístup byl velkou kaňkou na jinak povedeném utkání, zároveň ale věřím, že byl trest i lekcí. Všichni kluci viděli, že je podobné chování nepřípustné. I když se jednalo o hráče, kteří mají v týmu velkou roli, musejí se umět chovat. Jinak jsme měli dát v duelu ještě víc branek, ale neproměňovali jsme šance a moc nám to nelepilo.“

XXI.kolo, sobota 02. února 2019
()