Šesťáci přetlačili Dynamo

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří šestá třída bere další dva body. Ve vyrovnaném utkání plném šancí přetlačila pardubické Dynamo a slavila už podeváté v sezóně.

12.kolo, sobota 04. listopadu 2017
()

Macourek (Tomeš) - Průšek, Ehrenberger, Macháček, Vápeník, Ficenec, Jína Jak. - Ulman, Shpilka, Plosová - Kučera, Bartovič, Rozsíval - Moussa, Jína Jan, Kadlec - Klimov

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12
Bilance: 9 - 0 - 3
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 90:55
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Tygří šestá třída dokázala v souboji s Pardubicemi získat dva body. Po vyrovnaném průběhu duel nakonec padlo jedenáct branek, přičemž naše mužstvo zvítězilo těsně 6:5.

Na svém kontě má tak po dvanácti odehraných zápasech devět výher a tři prohry. V příštím kole narazí na Chrudim, poté přijde na řadu utkání s rivalem z Mladé Boleslavi.

Vojtěch Fiala
„Odehráli jsme vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. I když jsme většinu času vedli, soupeř vždy dokázal srovnat krok. Přál bych si pro naše hráče víc takových utkání a samozřejmě máme radost, že jsme těsné vedení dokázali udržet až do konce.“

12.kolo, sobota 04. listopadu 2017
()