Šesťáci si poradili s Kolínem. Vyhráli vysoko 11:3

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Naše mužstvo v souboji s Kolínem zvítězilo vysoko 11:3 a bere další dva body. Odčinilo tak poslední porážku s Mladou Boleslaví. Svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy porazili Kozly už podruhé v sezóně, v příštím kole narazí na Chrudim.

15.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()

Macourek (Tomeš) - Průšek, Vápeník, Macháček, Kučera, Jína Jak., Klimov - Ficenec, Shpilka, Plosová - Ulman, Bartovič, Rozsíval - Moussa, Jína Jan, Kadlec Dam.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 14
Bilance: 10 - 0 - 4
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 107:67
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Tygři byli v duelu proti kolínským Kozlům úspěšní. Nastříleli hned jedenáct branek a nejenže pokořili hranici sta gólů za sezónu, připsali si také celkovou desátou výhru.

Liberečtí velmi dobře operovali v prostoru před oběma brankami, sehráli také několik pohledných akcí. V příštím utkání čeká naše mužstvo dohrávka třináctého kola s Chrudimí.

Vojtěch Fiala
„Tygři byli lepším týmem, ale soupeř držel půl zápasu krok. Poté už byl náš náskok znatelný a projevil se i ve hře. Několik akcí bylo zakončeno do prázdné branky. Chceme také hráče pochválit za hru kolem obou branek.“

15.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()