Šesťáci smazali hradecký náskok, nakonec těsně prohráli

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Parádní zápas sehrála šestá třída v Hradci Králové. Naši mladíci v průběhu druhé části prohrávali už 2:6, čtyřmi zásahy v řadě se ovšem skvěle vrátili do hry. Napínavý duel nakonec v závěru rozhodli ve svůj prospěch domácí.

3. kolo, sobota 24. září 2022

Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Krásný), 5. Lounek, 10. Cabalka (TS), 19. Hardoš (Mrštík), 31. Krásný (Hardoš, Mrštík), 34. Cabalka (Svoboda, Mrštík), 46. Hardoš (Zikmund), 58. Lounek – 10. Holec (Helísek), 28. Isach (Helísek), 35. Palaš, 37. Isach (Helísek, Knap), 41. Knap (Matějček), 45. Foit (TS).

Mountfield HK

O. Čtvrtečka — L. Matuška, T. Hardoš, V. Talanda, J. Krásný, V. Svoboda, Š. Lounek, P. Trumha, J. Pavlík, T. Cabalka, V. Klíma, V. Zikmund, J. Mrštík.

A. Novotný — J. Nezmar, A. Palaš, K. Veselý, T. Helísek, J. Matějček, J. Šilhán — D. Strnádek, M. Lhoták, A. Grešl, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit, T. Isach, M. Musil.

Jan Lucák
„Hradec byl velmi silný soupeř, zápasy s ním jsou vždycky nadoraz. Opět jsme nechytili začátek, což je náš dlouhodobý problém. Troufnu si ale říct, že ve druhé a třetí části jsme byli lepším týmem. Odehráli jsme zatím nejlepší utkání v sezóně, i přes prohru jsme z Hradce odjeli se vztyčenou hlavou.“

3. kolo, sobota 24. září 2022

Mountfield HK