Šesťáci ubojovali výhru proti Havlíčkovu Brodu, rozhodla druhá polovina

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Nebyl to ze strany tygří šestky úplně vydařený výkon. Z letargie naše mužstvo probrala až důrazná druhá přestávka a vyplatilo se. Šelmy nakonec ubojovaly výhru 7:4 a připsali si důležité dva body do tabulky.

VI.kolo, sobota 13. října 2018

Branky a nahrávky: 16. Bajer (Rozsíval), 23. Bělohorský (Rychtárik), 32. Bajer (Rozsíval), 47. Maxin (Bajer), 48. Bartovič (Baksalary), 56. Vápeník, 59. Vápeník. Vyloučení: 5:6. Bez využití. V oslabení: 1:0.

Košek, Štrincl - Baksalary, Kanca M., Rychtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Bajer, Ehrenberger L., Bělohorský, Kříž

BK Havlíčkův Brod

Poustka, Petr - Konvalina, Mrtka, Kachlíř, Vaněček, Adamec, Suchý, Čech, Med, Hospodka, Kraučuk

Trenér Ctibor Jech o nepřesvědčivém herním projevu v prvních dvou třetinách:

„Říkal jsem hráčům, ať jsou trpěliví. Měli jsme nějaký horší den, moc nám to nešlo. Byli jsme nervózní, nepřesní. Působili jsme trochu rozhozeně a trvalo nám, než jsme se uklidnili a začali hrát tak, jak umíme. O druhé přestávce jsem zvýšil v kabině hlas, asi nejvíc v aktuální sezoně. Většina hráčů se probrala. Podávali jsme letargický výkon a kluci si to potřebovali uvědomit.“

Šesťáci top Havlíčkův Brod 2018 3
Šesťáci top Havlíčkův Brod 2018 2
Šesťáci top Havlíčkův Brod 2018

Ctibor Jech
„Byl to z naší strany nakonec docela dobrý zápas. Chvíli vypadala hra velmi vyrovnaně, soupeř dobře bruslil. K vidění byl relativně dobrý zápas, zlomili jsme to tím, že jsme se prosadili a pak jsme jsme si výsledek už uhlídali. Bylo to každopádně celkově takové urputné, hůř jsme se prosazovali a soupeř měl navíc pár větších kluků, což nám činilo problémy.“

VI.kolo, sobota 13. října 2018

BK Havlíčkův Brod