Šesťáci úspěšní v souboji s Kolínem, vyhráli 8:3

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří šestá třída se dokázala oklepat z těsné porážky v utkání s Mladou Boleslaví a slaví dva body! Ty vybojovala proti Kolínu, který předvedl v Liberci velmi sympatický výkon.

7. kolo, sobota 14. října 2017
()

Macourek, Tomeš - Průšek, Maxin, Ficenec, Ehrenberger, Macháček, Klimov - Ulman, Shpilka, Plosová - Vápeník, Bartovič, Rozsíval - Jína, Moussa, Kadlec Dam.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 7
Bilance: 5 - 0 - 2
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 57:34
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Tygři si chtěli v souboji s Kolínem spravit chuť po smolné porážce v Mladé Boleslavi, což se povedlo. Naše mužstvo zvítězilo 8:3 a může tak oslavovat zisk devátého a desátého bodu do tabulky Ligy mladších žáků.

Liberečtí také překonali metu padesáti vstřelených branek v sezóně, což jim zabralo sedm zápasů. V následujícím měření sil vyzvou Hradec Králové.

Vojtěch Fiala
„Soupeř předvedl velmi sympatický výkon, bojoval až do konce. My jsme se dlouho nedokázali střelecky víc prosadit, představujeme si bojovat s větší vervou v předbrankových prostorech a to na obou stranách hřiště.“

7. kolo, sobota 14. října 2017
()