Šesťáci v napínavém duelu přetlačili Turnov

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestá třída se proti Turnovu dostala do dvougólového vedení, jenže o to ve druhé třetině přišla. Rozhodovalo se tedy až ve třetí části, v níž Tygři znovu překlopili skóre na svoji stranu a těsný náskok už nepustili.

5. kolo, sobota 09. října 2021

Branky a nahrávky: 8. Švajda (Táborský), 19. Bartek (Lochman), 55. Železný (Bartovič) - 29. Salaba, 40. Jindra (Marx). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Kyznar - Rozyspal, Blahout, Lochman, Švajda, Šíma, Bartovič, Hes, Železný, Čakajík, Táborský, Vlačiha, Havlíček, Bartek, Pluhař.

HC Turnov 1931

Holán - Hloušek, Lamač, Chemík, Dubeš, Vaníček, Šulc - Salaba, Soumar, Burjánek, Jindra, Stránský, Beran, Marx, Trosberg, Pachota.

5. kolo, sobota 09. října 2021

HC Turnov 1931