Šestka dobývala českolipskou obranu. I díky čtyřem trefám Somorovského vysoko zvítězila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po třicetigólové kanonádě s Lomnicí čekal na šesťáky lépe bránící soupeř. Duel v České Lípě každopádně drželi pevně ve své režii a také v neděli se mohli radovat z dvojciferné hodnoty v kolonce vstřelených branek!

3. kolo, neděle 27. září 2020

Branky a nahrávky: 27. Ulbrichtová – 3. Horák, 13. Somorovský, 15. Somorovský (Krechler), 23. Fadrhonc (Somorovský), 29. Jiránek, 35. Jiránek (Volavka), 43. Somorovský (Horák), 54. Somorovský (Jiránek), 56. Horák (Maxin), 59. Tokar (Tomka). Vyloučení: 1:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

HC Predators Česká Lípa

A. Smetana — V. Ulbrichtová, J. Pavelka, A. Kintr, R. Tvrdík — F. Hodný, R. Horký, N. Stejskalová, A. Novák, J. Vondrášek, Š. Čermák, B. Timoftejová, M. Oliva.

T. Průšek — J. Horák — A. Somorovský, K. Jiránek, J. Fadrhonc, M. Tokar, D. Krechler, K. Volavka, Š. Tomka, L. Kouďa, M. Vávra, N. Zet.

Ctibor Jech ml.
„Malinko se nám nedařilo v koncovce, mohli jsme nastřílet o poznání více gólů. Hrálo se víceméně na jednu branku, domácí se soustředili výhradně na defenzivu a odhazovali puky. Několikrát nám po našich zaváháních ujeli do brejků, avšak hned jsme soupeře znovu zatlačili. Vysoká vítězství pro nás v této fázi soutěže nic neznamenají, jsou to zkrátka zápasy krajské ligy šestých tříd...“

3. kolo, neděle 27. září 2020

HC Predators Česká Lípa