Šestka oplatila Náchodu víkendovou porážku, Bělohorský má hattrick

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V sobotu šesťáci Náchodu podlehli, na domácím ledě si ale s tímto soupeřem spravili chuť. Důležitá byla první polovina střetnutí, která se Tygrům vydařila a vedli už o pět branek. Severočeši předvedli také dobrý výkon směrem dozadu, z deseti oslabení neubránili pouze jedno. Čtyři body za hattrick a asistenci si připsal Šimon Bělohorský!

20. kolo, pondělí 03. února 2020

Branky a nahrávky: 1. Bělohorský, 16. Svoboda (Bělohorský), 22. Horák (Hrabčák), 26. Bělohorský (V. Moussa, Kříž), 31. Werner, 42. Švec, 46. Bělohorský (Svoboda) - 35. Gois (Cvrček), 39. Tichý (Bubeníček), 52. Bohuněk (Bubeníček). Rozhodčí: Kaňkovský, Borecký. Vyloučení: 10:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 7:2, 7:3.

Hrášek - Šmucr, Horák, Choma, Mindl, V. Moussa, Baksaláry, Švec, Bernat, Hrabčák, Svoboda, Beránek, Kouďa, Kříž, Werner, Zeman, Bělohorský.

HC Náchod

Hovanec - Vancl, T. Podškubka, V. Podškubka, Pfeifer - Scheuer, Bohuněk, Malcher, Gois, Janovský, Cvrček, Bubeníček, Čermák, Tichý, Flechtner, Pelda.

Trenér Ctibor Jech ml. o hře s pukem:

"Kluci si zaslouží pochvalu, byli silní na kotouči, zbytečně ho neodhazovali. Byli jsme hodně sebevědomí a z toho pramenily také pěkné góly, které jsme vstřelili jak kombinačně, tak po hezkých týmových akcích."

Ctibor Jech ml.
„Výborná byla první třetina, kdy jsme byli jednoznačně lepší. V další fázi nás trošku sráželo několik zbytečných vyloučení, která nám rozbořila hru a rytmus. Soupeř se taky trošku dostal do zápasu. Chtěl bych pochválit i Náchod. Nehrálo se jen na jednu branku, za což jsme rádi. Hosté se přes nás také dokázali prosadit, dali nám nějaké góly. V důležitých momentech to kluci velmi dobře odbránili a zachytal také Matěj Hrášek v bráně.“

20. kolo, pondělí 03. února 2020

HC Náchod