Šestka přehrála Havlíčkův Brod, rozhodla pětigólová první třetina

Havlíčkův Brod/Liberec - Ostrý start znamenal dva body. Tygří šestá třída si s přehledem porazila s Havlíčkovým Brodem, když svého soupeře přehrála 9:3. O osudu utkání rozhodla už úvodní třetina, ve které naše mužstvo skórovalo hned pětkrát.

XVII.kolo, sobota 16. března 2019
3:9
(1:5, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 7. Bartovič (Wágner), 8. Maxin (Bajer, Rozsíval), 13. Hrouda (Maxin, Ehrenberger), 15. Maxin (Bělohorský), 16. Hrouda, 34. Bělohorský (Rozsíval), 37. Rozsíval (Maxin, Bělohorský), 46. Stromský (Bartovič), 52. Bartovič (Stromský). Vyloučení: 7:4, navíc Konvalina (HBR) 10 minut.

Charvát - Wágner, Kanca M., Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Ehrenberger, Bajer, Bělohorský

Václav Lacek
„O osudu utkání rozhodla první třetina. Ve zbytku zápasu jsme přidali čtyři branky a odvezli si zasloužené vítězství. Dvě branky během střetnutí zaznamenali hned tři hráči: Bartovič, Maxin a Hrouda.“