Šestka přestřílela Jaroměř

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci do utkání s Jaroměří výborně vstoupili a v polovině zápasu vedli už 5:0. Hosté se poté také začali prosazovat, na zdramatizování už jim to ale nestačilo.

nadst. 5, úterý 11. ledna 2022

Branky a nahrávky: 5. Čakajík (Křeček), 17. Křeček (Čakajík, Rozsíval), 19. Bartovič (Lochman, Matějček), 23. Lochman (Šmucr, Bartovič), 23. Šmucr (Rozsíval, Švajda), 37. Čakajík (Křeček, Blahout), 38. Blahout – 34. Sekera (Pecháček), 38. Schovánek (Hamáček, Černý), 60. Sekera.

D. Eder — M. Čakajík, V. Lochman, J. Blahout, F. Švajda, R. Železný, R. Rozsypal, Š. Hes — D. Křeček, A. Bartovič, M. Šmucr, A. Rozsíval, J. Matějček, M. Bartek, L. Pluhař, R. Táborský.

HC Jaroměř

Š. Sedláček, — J. Kužela, V. Štursová — J. Sekera, J. Schovánek, K. Hamáček, A. Pecháček, D. Černý, Š. Foltin, A. Runštuk, J. Kužela, M. Jadrný, O. Petiška, L. Kukal, J. Klazar.

nadst. 5, úterý 11. ledna 2022

HC Jaroměř