Šestka roznesla na závěr sezony Kolín a končí v tabulce první!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Šestá třída v posledním utkání sezony potvrdila, že si první příčku bezesporu zasloužila. Kolínu nastřílela na závěr sedmnáct branek a pomohla naplno začít oslavovat vítězství ve své skupině žákovské ligy.

XVIII.kolo, sobota 23. března 2019

Branky a nahrávky: 3. Hrouda (Maxin), 6. Maxin (Ehrenberger), 16. Maxin (Wágner), 21. Hrouda (Maxin), 24. Rozsíval, 27. Šťástka, 27. Maxin (Rozsíval), 29. Maxin (Rozsíval), 32. Šťástka (Bartovič), 32. Ehrenberger (Maxin), 33. Rozsíval (Maxin), 47. Rozsíval (Bajer), 49. Ehrenberger, 55. Maxin (Bajer), 57. Wágner (Bartovič, Hrouda), 59. Bartovič. Vyloučení: 6:3.

Charvát - Wágner, Kanca M., Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Maxin, Hrouda, Bartovič, Ehrenberger, Kříž, Bajer

Ctibor Jech
„Utkání by se dalo nazvat demolicí Kolína. Na ledě byl jen jeden tým – Liberec, soupeře jsme přehrávali ve všech ohledech. Nebylo, o čem pochybovat, podíleli se na vysoké výhře všichni hráči. Celý tým se dokázal prosadit, což mě těší.“

XVIII.kolo, sobota 23. března 2019