Šestka vymazala dvoubrankovou ztrátu a s Hradcem se rozešla smírně

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání na ledě hradeckého Mountfieldu se pro Tygry nevyvíjelo ideálně. Ještě po polovině hracího času prohrávali 0:2, avšak díky dvěma gólům Davida Wernera manko smazali a proti těžkému soupeři vybojovali nerozhodný výsledek!

23. kolo, sobota 29. února 2020

Branky a nahrávky: 15. Brzák (Bulat), 25. Dostálek (Protivánek, Pavlík) - 33. Werner (Filo), 53. Werner Rozhodčí: Srpek, Kulhánek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:2.

Mountfield HK

Klapal - Pavlík, W. Ficenec, Chmelíček, Wališ, Šanc, Houška - Suchan, Brzák, Dostálek, Václavíček, Protivánek, Klíma, Sochor, Vondruška, Hofman, Bulat.

Hrášek - Choma, Horák, Mindl, Baksaláry, V. Moussa, Švec, Hrabčák, Svoboda, Beránek, Skřebský, Kříž, Čančík, Werner, Filo, Zeman.

23. kolo, sobota 29. února 2020

Mountfield HK