Skvělá práce! Sedmá třída nedala Bruslařům šanci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Derby sedmáků mělo poměrně jednoznačný průběh. Mladoboleslavští sice otevřeli skóre, šelmy jej nicméně rychle vyrovnaly, zásluhou čistého hattricku Imricha Maxina otočily, a rozhodly o osudu utkání. Zaujaly také hned čtyři gólové asistence Teodora Vápeníka!

4. kolo, sobota 28. září 2019

Branky a nahrávky: 16. Richtárik (Langer), 27. Maxin (Vápeník), 29. Maxin (Bartovič), 35. Maxin (Vápeník), 37. Bartovič (Vápeník, Rozsíval), 48. Bartovič (Vápeník) - 5. Kristek. Rozhodčí: Podrazil, Kaňkovský. Vyloučení: 12:5, navíc Maxin (LIB) 5+20 min. za bitku. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 6:1.

Charvát (41. Štrincl) - Vápeník, Ehrenberger, Wagner, Kratochvíl, Kanca, Richtárik, Svoboda, Maxin, Rozsíval, Hrouda, Bartovič, Kytka, Langer, Stromský, Bajer.

BK Mladá Boleslav

Balák - Krejčík, Macháček, Čapek, Tetiva, Kolařík, Nedvěd - Polanský, Kristek, Matějka, Hanyš, Trefil Churáček, Hora, Poustecký.

4. kolo, sobota 28. září 2019

BK Mladá Boleslav