Skvělá práce sedmé třídy! Proti Jihlavě nastřílela desítku, Maxin se trefil šestkrát

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci zatím prožívají skvělý rok. Tento víkend přidali už jedenáctou výhru z dvanácti utkání, když si na domácím ledě vysoko poradili s Jihlavou. Pomohl k tomu i úctyhodný výkon Imricha Maxina, který si připsal pozoruhodnou bilanci 6+1! Adrien Bartovič čtyřikrát asistoval.

12. kolo, sobota 16. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 6. Šťástka (Bajer), 13. Maxin (Bartovič), 16. Maxin (Bartovič), 19. Maxin (Bartovič), 25. Maxin, 30. Maxin (Rozsíval, Bartovič), 33. Wagner (Maxin, Bartovič), 40. Rozsíval, 56. Maxin (Stromský), 56. Šťástka - 43. Falta (Grabowski, Přibyl), 44. Zmrhal (Fink), 53. Linhart (Falta, Gross). Rozhodčí: Krátký, Stárek. Vyloučení: 8:6 (vyšší tresty: 1:0). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 8:0, 8:3, 10:3.

Štrincl - Vápeník, Ehrenberger, Wagner, Baksaláry, M. Kanca, Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Maxin, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Langer, Bajer, Bělohorský.

HC Dukla Jihlava

Štěbeták - Kocáb, Vaněk, Zmrhal, Bačkovský, Čermák, Přibyl - Fink, Gross, Linhart, Falta, Chvátal, Macek, Grabowski, Koníř, Kouba.

Václav Lacek
„Až do poloviny hrací doby to bylo výborně zvládnuté utkání. Po menší roztržce více hráčů pak zápas ztratil na tempu, což platilo až do konce. Konečný výsledek byl pro soupeře trošku krutý.“

12. kolo, sobota 16. listopadu 2019

HC Dukla Jihlava