Skvělá první třetina zajistila páťákům výhru nad Hradcem Králové

Liberec - Pátá třída vletěla do zápasu s Hradcem Králové jako uragán. V první třetině nastřílela soupeři hned pět gólů a výsledek si poctivě uhlídala. Ve výborném světle se ukázal i brankář Jan Štrincl.

V. kolo, neděle 28. ledna 2018
6:3
(5:0, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Kratochvíl (Maxin, Šťástka), 12. Ehrenberger (Bajer, Kratochvíl), 16. Stromský, 20. Vápeník (Bartovič), 26. Stromský. Vyloučení: 6:4.

Štrincl - Wagner, Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Vápeník, Maxin, Hrouda, Kratochvíl, Havlíček, Stromský, Bajer, Ehrenberger (C), Bartovič

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 21
Bilance: 19 - 0 - 2
Aktuální forma: 6 výher
Skóre: 220:67
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Šestá výhra v řadě a celková devatenáctá v sezoně! Tygří páťáci válí dál. Tentokrát si vyšlápli na Hradec Králové a ukázali, že umí náročné zápasy zvládat. V první třetině udeřili hned pětkrát a rozhodli o výsledku.

Mountfield během duelu skóre dotahoval, leč neúspěšně. Nepomohlo mu ani gólové ovládnutí dalších dvou částí. Dva góly v duelu zaznamenal Vít Stromský, tým podržel také brankář Jan Štrincl.

Tygří pátá třída versus Hradec leden 2018 2

Daniel Stehno
„Výborně chytající Jan Štrincl. Kluci odehráli velmi kvalitní zápas a prosadili se i střelecky. Z naší strany to byl obětavý a bojovný výkon po celých 60 minut. V zápase byly vidět pohledné kombinační věci od našich borců a body zaslouženě zůstaly body v liberecké Home Credit Aréně.“