Skvěle! Osmáci porazili rivala z Hradce Králové těsně 4:3

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Hradec Králové/Liberec - Pravá hokejová bitva! Hlavním soupeřem Ligy starších žáků bývá v posledních letech Hradec Králové. Po přesunu Sparty do jiné skupiny se rivalita ještě umocnila a vyústila v parádní první vzájemný duel sezony. Naše mužstvo se soupeřem prohrávalo 2:3, ale díky velké bojovnosti a nasazení si nakonec z duelu odnáší dva body!

III.kolo, pátek 28. září 2018

Branky a nahrávky: Hois (Jobek), Pérez Jaromír, Hois, Jobek. Střely na branku: 17:19 (8:5, 4:5, 5:9). Vyloučení: 1:4. Využití: 2:1.

Leško Robert (Macourek Ferdinand) - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Dvořák Jakub, Jobek Milan

Vojtěch Fiala o rozhodujícím faktoru výhry:

„Chci, aby v těch nejtěžších chvílích bylo z týmu cítit, že jsme všichni na jedné lodi. Pak se můžeme spolehnout, že hráči na ledě udělají pro úspěch týmu maximum. Tyto zápasy jim můžou ukázat, že jsou na správné cestě. Samozřejmě počítáme s tím, že to občas odnesou prsty, nebo nastřelená žebra. Zuby mám vylámané naštěstí jen já a naši soupeři (poklepe na zuby).“

Vojtěch Fiala
„Z týmu byla cítit chuť po vítězství. Skóre se celý zápas otáčelo o jednu branku. Za stavu 2:3 pro Hradec jsme si prošli krizí, ale tým ukázal svoji sílu. Dobrá atmosféra na střídačce a poctivá hra ve všech pásmech nás dostala do vedení 4:3, které jsme udrželi až do konce. V posledních deseti minutách jsme byli lepším týmem.“

III.kolo, pátek 28. září 2018