Skvěle! Pátá třída přehrála Českou Lípu 7:4

Česká Lípa/Liberec - I přesto, že soupeře pátá třída pustila na několik chvil do hry, o body se dělit nemusela. Tygří kategorie U11 vstoupila do nového roku 2017 výhrou, s Českou Lípou si poradila poměrem 7:4 a bere tak zaslouženě dva body.

N2, sobota 05. ledna 2019
4:7
(0:2, 3:3, 1:2)

Branky a nahrávky: Horák (Hrabčák), Beránek (Werner), Bernat, Choma, Zeman (Šmucr), Hrabčák, Mindl (Moussa).

Hrášek – Horák, Mindl, Moussa, Šmucr, Bernat, Hrabčák, Mráček, Beránek, Kouďa, Skřebský, Šťástková, Choma, Werner, Zeman

Václav Lacek
„Za stavu 4:0 ve druhé třetině jsme soupeře na chvíli pustili do zápasu. Po celou třetí třetinu jsme ale minimálně chybovali a tím zápas v České Lípě zvládli. Cíl, oplatit zatím jedinou prohru v soutěži, byl tedy splněn.“