Skvělý obrat! Osmá třída přestřílela Dynamo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Už potřetí během března narazili tygří osmáci na soupeře z Pardubic. Po předchozí porážce a remíze chtěli východočeského soupeře porazit, což se díky vydařenému obratu podařilo. Naši hráči se v polovině zápasu dostali do střeleckého tempa a otočili skóre z 2:4 na konečných 7:4!

nadst. 16, čtvrtek 24. března 2022

Branky a nahrávky: 4. Šejc (Werner), 6. Šťástková (Choma), 29. Werner (Sanejstr), 30. Krajdl (Kříž), 32. Kříž (Hrabčák), 41. Šejc (Svoboda), 54. Krajdl (Hrabčák) – 3. Vaško (Novák), 8. Vaško (Novák), 13. Novák (Vaško), 27. Vaško (Novák).

S. Charvát — M. Mindl, V. Šťástková, S. Zeman, V. Moussa, D. Werner, M. Bernat, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, S. Sanejstr, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc.

HC Dynamo Pardubice

Š. Pavlík (M. Netušil) — M. Urválek, Š. Řivnáč, D. Raďák, T. Blažek, J. Řehořek, F. Koudelka — J. Šurc, V. Katzer, M. Landsman, M. Postupa, O. Vaško, M. Novák, J. Pithart, Š. Nácal, D. Paar.

Ctibor Jech ml.
„Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale srážely nás velké nepřesnosti v obraně a prohrávali jsme. Od druhé třetiny jsme se zlepšili, byli jsme agresivnější a hráli jsme ve vyšší rychlosti, z čehož jsme se prosazovali. Soupeř také občas zahrozil, výborně ale chytal Seba Charvát. Všechny tři lajny hrály dobře a zvládly se prosadit. Padly navíc pěkné góly. Cenné vítězství!“

nadst. 16, čtvrtek 24. března 2022

HC Dynamo Pardubice