Skvělý výkon! Osmá třída i díky hattricku Hrabčáka vyloupila Hradec

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci se v sobotu představili na stadionu královéhradeckého Mountfieldu. Po výborné první třetině drželi komfortní náskok 4:0, který si po zbytek zápasu hlídali a ještě ho podpořili stále produktivní ofenzivou. Hattrickem přispěl k vítězství Damian Hrabčák. Tygři utkání zvládli i v nepříliš početné sestavě.

nadst. 2, sobota 18. prosince 2021

Branky a nahrávky: 27. Hofman (Vondruška), 38. Studnický, 42. Pánek, 57. Pánek (Václavíček) – 10. Choma, 16. Sanejstr (Hrabčák), 17. Moussa (Hrabčák), 17. Šejc, 35. Mindl (Hrabčák), 39. Hrabčák (Šejc, Kanca), 57. Hrabčák, 60. Mindl.

Mountfield HK

Š. Klapal — K. Studnický, T. Hafner, J. Wališ, D. Pavlík, T. Šanc, Š. Houška — J. Pánek, L. Hofman, M. Václavíček, J. Vondruška, T. Pavlík, D. Protivánek, Z. Vychytil, O. Chmelíček, F. Brzák.

S. Charvát — Š. Šmucr, M. Baksalary — S. Hrabčák, M. Mindl, Š. Šejc, V. Moussa, D. Choma, S. Sanejstr, M. Kanca , S. Zeman, D. Krajdl, D. Werner.

Ctibor Jech ml.
„Byl to na obě strany super zápas, který jsme vyhráli hlavně díky perfektní první třetině. Soupeře jsme v ní skoro k ničemu nepustili a výborně jsme se tlačili do brány, kvůli tomu jsme se prosazovali. Od druhé části Hradec trošku přidal a hra byla vyrovnaná. Viděli jsme opravdu dobrý hokej s množstvím soubojů, všechno ale v rámci fair-play. Hráli jsme ve dvanácti lidech a velmi dobře jsme to zvládli, i s podporou Seby Charváta v brance. Byla to týmová práce. Jsem rád i za Sama Hrabčáka, který nastřílel hattrick. Ceníme si toho, že kluci zápas v nízkém počtu i fyzicky s přehledem zvládli.“

nadst. 2, sobota 18. prosince 2021

Mountfield HK