Slibně rozehraný zápas s Mountfieldem deváťáci k úspěšnému konci nedotáhli

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - To je škoda! Tygří devítka s Hradcem dlouho držela vedení, jenže ve třetí části čtyřikrát inkasovala a z domácího utkání nakonec odchází bez bodového zisku. Po vyrovnání soupeře na 3:3 se svěřenci Libora Daňka ještě jednou ujali těsného náskoku, avšak Východočeši dvěma slepenými trefami v závěrečné desetiminutovce otočili skóre.

27. kolo, sobota 29. února 2020

Branky a nahrávky: 6. Jobek (Vološín, D. Pérez), 9. Vološín (Jobek), 30. Hois (Fiala), 50. Várady (Vološín) - 11. Bezpalec (Trejbal, Sláma), 44. Šimek, 47. Vencl (Sláma, Veselý), 53. Král, 55. Sláma. Rozhodčí: Serbus - Grundler, Drbohlav. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5.

Petříček (30. Leško) - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Zverka, Vološín, Riedel, Fiala, Jansa, Janata, Jobek.

Mountfield HK

Kasal - Veselý, Dunda, Sklenář, Bezpalec, Mráz, P. Fiala - Vencl, Síla, Mach, Klíma, Král, Sláma, Trejbal, Šimek.

Libor Daněk
„Odehráli jsme dobré a vyrovnané utkání, ve kterém jsme po většinu času měli herní převahu. Bohužel pro nás mělo trošku hořký konec. My jsme nedokázali využít naše gólové šance a dlouhou přesilovku pět na tři, zatímco Hradec ve třetí části potrestal naše chyby pramenící ze špatného řešení elementárních herních situací a díky tomu zvítězil.“

27. kolo, sobota 29. února 2020

Mountfield HK