Spoustu šancí osmáci nevyužili. I tak si z Kolína odvezli tři body

Kolín/Liberec - Osmá třída si v sobotu poradila s Kolínem poměrem 5:2. Skóre mohlo být výrazně vyšší, jenže Tygrům se nedařilo prostřelit výborného gólmana domácího celku. Ve druhé třetině Středočeši navíc snížili na rozdíl jediné trefy, šelmy ale nakonec výrazné komplikace nepřipustily.

Vstup do zápasu vyšel lépe našim osmákům, kteří šli díky Jaromíru Pérezovi již ve čtvrté minutě do vedení, které následně navýšili Tadeáš Vološín.

Na začátku prostřední dvacetiminutovky se podruhé v utkání prosadil Jaromír Pérez, jenž vstítil třetí branku hostujícího celku. Kolínští se však nevzdali a snížili na rozdíl jediné trefy zásluhou Romana Janka a vzápětí Matěje Švandy.

V závěrečném dějství se ale prosadili už pouze Tygři, když gól zaznamenal Damian Hrabčák a Milan Tadeáš Jobek. Šelmy se tak mohly rodovat ze tří bodů za výhru 5:2.

Trenér Vojtěch Fiala o nevyužitých šancích:

"Bavili jsme se v kabině o tom, že na herní převahu se nehraje, ale že jsme na dobré cestě a nesmíme ztrácet hlavu v zakončení. Sami hráči ví, že se v poslední části bude počítat každý bod a ztratit v zápasech, kdy dominujeme, by na konci soutěže mohlo být obzvlášť hořké. "