Tomeš s Macourkem vynulovali Jaroměř! Osmáci uspěli rozdílem třídy

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmička už potřetí v sezóně odehrála zápas bez obdržené branky. Hosty z Jaroměře ve Svijanské aréně zdolala s přehledem 5:0, góly si přitom rozdělilo pět různých střelců. V brankovišti se naopak prostřídali Lukáš Tomeš a Ferdinand Macourek. Oba zůstali nepřekonáni, ačkoliv naši mladíci strávili spoustu času v oslabení.

13. kolo, sobota 07. prosince 2019

Branky a nahrávky: 3. H. Moussa (Ciolek), 18. Macháček, 35. Jan Jína (H. Moussa), 51. Kadlec, 54. Zenker (Ficenec). Rozhodčí: Podrazil, Borecký. Vyloučení: 9:4 (vyšší tresty: 1:0). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0.

Tomeš (31. Macourek) - Ficenec, Tomka, Macháček, Ciolek - Kučera, H. Moussa, Ulman, Kadlec, Shpilka, Jan Jína, Zenker.

HC Jaroměř

Kvaček (41. Erban) - Bulat, Pleskač, Nedomlel, Petiška, Špráchal, Mathauserová, Pavliš - F. Bedlek, Hejzlar, Nepraš, D. Bedlek, Burian, Krištof, Kolín.

13. kolo, sobota 07. prosince 2019

HC Jaroměř