Tři góly v každé třetině, devítka vysoko porazila Brod

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Deváťáci se po skvělém vystoupení na MMČR krajů znovu vrátili do ligové soutěže. Proti Havlíčkovu Brodu měli Tygři od začátku herní převahu a zápas kontrolovali.

nadst. 5, sobota 29. ledna 2022

Branky a nahrávky: 7. Maxin (Kytka), 18. Bělohorský (Rozsíval, Maxin), 19. Kytka, 21. Langer (Maxin), 33. Bělohorský (Rozsíval), 36. Maxin (Rozsíval), 48. Šťástka, 50. Rozsíval (Kytka), 55. Maxin (Bělohorský) – 42. Kraučuk (Suchý).

Š. Bogač (S. Charvát) — J. Seidl, T. Vápeník, V. Stromský, M. Kanca — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, A. Langer, M. Bajer, Š. Bělohorský, D. Kytka, M. Kratochvíl.

BK Havlíčkův Brod

E. Poustka — L. Kachlíř, M. Duben, N. Kharinov, J. Vaněček, P. Konvalina — O. Čech, J. Svoboda, O. Suchý, A. Kharinov, M. Čapek, D. Kraučuk, P. Hospodka, J. Holejšovský, P. Tomek.

Vojtěch Fiala
„Zápas jsme zvládli a od prvních minut jsme udávali tempo. Nechtěli jsme nic podcenit, jelikož víme, že má soupeř v kádru hodně šikovných hráčů ročníku 2008. I když našim klukům fyzicky nestačili, hokejově zaslouží kredit a respekt.“

nadst. 5, sobota 29. ledna 2022

BK Havlíčkův Brod