Tygří šestá třída rozstřílela díky poslední třetině Chrudim

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - Utkání s Chrudimí šesťáci zvládli. I když soupeř bojoval ze všech sil, naše mužstvo zlomilo ve třetí části odpor a vstřelilo v ní hned šest branek. Liberec si nakonec odvezl zpět pod Ještěd dva body za výhru s dvojciferným brankovým rozdílem 11:1.

XXII.kolo, sobota 09. února 2019

Branky a nahrávky: 4. Šťástka, 10. Hrouda (Kratochvíl), 16. Bělohorský (Stromský), 33. Kratochvíl (Choma), 38. Bělohorský (Bajer), 41. Hrouda (Bělohorský), 49. Hrouda (Bajer), 54. Stromský, 55. Kratochvíl (Hrouda), 57. Šťástka (Baksalary). Vyloučení:5:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1.

Charvát - Baksalary, Kanca M., Richtárik, Choma, Šťástka, Beránek, Hrouda, Stromský, Kratochvíl, Bajer, Bělohorský, Švec

Václav Lacek
„V bojovném utkání s Chrudimí nám soupeř odmítal dát cokoliv zadarmo. Rozhodla tak až třetí třetina, v níž se naši hráči prosadili hned šestkrát.“

XXII.kolo, sobota 09. února 2019