Tygřice zakončily sezónu přesvědčivou výhrou na ledě Lovosic a berou bronz

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Lovosice/Liberec - Bílé Tygřice vyjeli na letošní poslední zápas do Lovosic. Svým soupeřkám toho moc nedovolili a nakonec se radovaly z výhry 6:0. Velkou zásluhu na tomto vítězství nesla Kateřina Raselová, která vstřelila čtyři branky. Hráčky z města pod Ještědem se stejně jako v minulé sezóně umístily na třetím místě divize A2 a berou bronzové medaile.

20.kolo, neděle 05. března 2017

Branky a nahrávky: 3. Raselová (Daňková), 16. Cejpová (Vimmerová), 25. Raselová (Čápová), 35. Raselová, 45. Raselová, 45. Svatošová (Rejnartová, Daňková). Rozhodčí: Bidermann - Zítka, Cícha. Vyloučení: 6:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 16:33. Průběh utkání: 0:6.

HC Lovosice

Nováková - Hnídková, Vnočuková, Vozárová, Zalabánová, Jarolímová - Kančiová A., Jasanová, Růžičková, Jandáková, Červenková, Bánomová, Kančiová Z.

Urbanová - Cejpová, Petrementová, Daňková, Štěrbová - Skalská, Rejnartová, Forbelská, Čápová, Svatošová, Raselová, Slancová, Vimmerová, Hájková

20.kolo, neděle 05. března 2017

HC Lovosice