U15 ve vyrovnaném derby přetlačila Boleslav a zůstává stoprocentní!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V 5. kole krátké kvalifikační části se naše devítka utkala v souboji o první místo skupiny s Mladou Boleslaví. Bílí Tygři inkasovali krátce po začátku utkání i hned po vyrovnávací brance, ale nesložili zbraně a nakonec se mohli radovat z výsledku 3:2. V 55. minutě rozhodl Matěj Kučera.

kval. 5, neděle 02. října 2022

13. Krajdl (Šmucr), 26. Choma (Krajdl), 55. Kučera (Vaněček) – 1. Václavík (Vasiak, Matějka), 13. Hanyš (Mokrý, Hrouda).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, Š. Šmucr, D. Fiala, J. Vaněček, S. Zeman, S. Sanejstr — J. Šafařovský, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc.

BK Mladá Boleslav

M. Sklenička (T. Pokorny) — B. Stádník, J. Mokrý, Š. Kolařík, D. Verbeshchuk, V. Nedorost, F. Kříž, V. Hora — S. Vasiak, D. Churáček, Š. Václavík, P. Hanyš, T. Novotný, P. Jareš, O. Hrouda, F. Matějka, O. Zhdanov.

Vojtěch Fiala
„Potkaly se týmy, které byly úspěšné a směřují do vyšší skupiny. První třetina byla z naší strany slabší, brankář Charvát nás ovšem výbornými zákroky udržel ve hře. Bylo potřeba určité aspekty hry změnit a podařilo se nám to, třetí část už splňovala naše parametry. Jsme šťastní, že jsme se na střetnutí dobře adaptovali po sobotním duelu v Náchodě – přece jenom to bylo něco jiného. Těší nás, že se povedlo zápas otočit a zajistit si první místo v kvalifikační skupině. Každý zápas s Boleslaví je výzva a derby.“

kval. 5, neděle 02. října 2022

BK Mladá Boleslav