Víkend snů pro osmičku! Tygři porazili i Mladou Boleslav

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - To byla jízda! Víkend snů zažila osmá třída, která v konfrontaci s největšími favority skupiny přehrála jak Hradec Králové, tak Mladou Boleslav. V obou případech naše mužstvo zvítězilo 4:3 a prozatím je i tak nadále stoprocentní.

IV.kolo, sobota 29. září 2018

Branky a nahrávky: Jansa, Vološín (Jakubec), Vološín (Jansa), Jobek. Střely na branku: 6:10 (1:3, 0:1, 5:6). Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0.

Leško Robert (Pech Daniel) - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Dvořák Jakub, Jobek Milan

Vojtěch Fiala o rozhodujícím faktoru výhry:

„Chci, aby v těch nejtěžších chvílích bylo z týmu cítit, že jsme všichni na jedné lodi. Pak se můžeme spolehnout, že hráči na ledě udělají pro úspěch týmu maximum. Tyto zápasy jim můžou ukázat, že jsou na správné cestě. Samozřejmě počítáme s tím, že to občas odnesou prsty, nebo nastřelená žebra. Zuby mám vylámané naštěstí jen já a naši soupeři (poklepe na zuby).“

Vojtěch Fiala
„I druhý víkendový zápas sliboval vyrovnanou bitvu. Doma jsme chtěli být od začátku aktivnější než Mladá Boleslav a rozhodně se nenechat zastrašit fyzickou hrou soupeře jako v posledním přípravném zápase se tímto celkem. Hráčům se podařilo navázat na výkon z předchozího dne. I přes opakované varování jsme si ale vykoledovali několik zbytečných vyloučení. Tým ví, že toto je potřeba do dalších kol omezit na minimum (dnes 27 trestných minut). Každopádně svou sílu jsme ukázali v těžkých momentech, kdy jsme se mohli jak na ledě, tak na střídačce opřít jeden o druhého. Zvedlo se i číslo našich zblokovaných střel. Sezona začíná, šňůra výher zatím nic neznamená, ale určitě jsme vykročili správným směrem. Pochvalu si zaslouží Robert Leško, který odchytal poslední dva zápasy a podržel tým ve zlomových momentech.“

IV.kolo, sobota 29. září 2018