Vítězná série pokračuje, devítka vysoko porazila Letce

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci pokračují na vítězné vlně. Proti Letňanům oslavili už osmou výhru v řadě, protivníka zdolali jednoznačně 14:1. Bodově se na straně Liberce prosadilo deset hráčů, Imrich Maxin se blýskl bilancí 6+1.

10. kolo, sobota 13. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 1. Kratochvíl (Maxin), 6. Bartovič (Bajer), 13. Maxin (Šťástka, Kratochvíl), 20. Stromský (Kratochvíl), 24. Bartovič (Langer), 31. Vápeník, 35. Maxin, 39. Ehrenberger, 41. Maxin (Hrouda), 43. Maxin (Langer), 53. Maxin, 53. Šťástka (Vápeník), 56. Maxin, 57. Kratochvíl (Bartovič, Stromský) - 11. Topol (Surkov). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Bogač - Vápeník, Seidl, Stromský, Ehrenberger, M. Kanca, Hrouda - Kratochvíl, Kytka, Bartovič, Maxin, Langer, Šťástka, Bajer.

HC Letci Letňany

Fallada - Fagoš, Špaček, Bednář, Šadrin, Neugebauer, Barninec - Topol, Kubeš, Prichoďko, Surkov, Vágner, Kubalík, Machuta, Maršík, Svoboda.

Vojtěch Fiala
„Byl to od začátku jednoznačný zápas, podobně, jako před měsícem v Letňanech. Jsem rád, že se kluci snaží každý zápas hrát tak, aby si vytvořili a proměnili co nejvíc šancí. Chceme hrát pořád stejně, aktivně získávat puky, rychle otáčet hru a tlačit se do branky. Žádné přihrávky po rozích. Zkrátka si říkáme, že jestli si vytvoříme pět šancí, chceme dát pět gólů, a jestli patnáct, tak patnáct.“

10. kolo, sobota 13. listopadu 2021

HC Letci Letňany