Výborný víkend! Osmá třída přehrála v napínavém střetnutí silný Hradec

Liberec - Po vítězství nad Pardubicemi slaví osmá třída další úspěch! V dramatickém utkání přehrála Hradec Králové těsně 6:5 a připsala si další dva body do tabulky. K výhře výrazně pomohly našemu celku přesilovky, prosadili se během ní hned třikrát.

X. kolo, neděle 04. listopadu 2018
6:5
(0:3, 2:0, 4:2)

Branky a nahrávky: Pérez Jar. (Jansa), Dvořák, Jobek, Pérez Diego (Dvořák), Jansa (Pérez Jar.), Hois. Vyloučení: 7:6. Využití: 3:0. Střely na branku: 23:20 (5:5, 6:6, 12:9).

Leško Robert (Petříček Matyáš) - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Jobek Milan, Dvořák Jakub

Trenér Vojtěch Fiala o dalším gólovém manku:

„To, že Hradec Králové přivezl jen dvanáct nejlepších hráčů a zbytek nechal doma, ukazuje, že z nás měli strach. Každopádně první třetina se jim povedla náramně, získali třígólový náskok a rozhodně to nebylo jako v Pardubicích, kdy tým prohrával, ale na hřišti jsme měli navrch. Štve mě, že po obdržených brankách to na střídačce bylo mezi hráči spíš o výčitkách a negativní atmosféře, přestávka nám proto přišla vhod. Porada byla cílená na samotný přístup ke hře a týmu, upravili jsme sestavu i vyměnili brankáře. Podobně jako proti Pardubicím druhý gólman udržel skvělým výkonem tým ve hře. Dalších 40 minut už jsme táhli za jeden provaz a postupně otáčeli vývoj, odměnou je nám další výhra. Snad nám budou zápasy z tohoto víkendu poučením i povzbuzením do dalších kol.“

Vojtěch Fiala
„Věděli jsme, že zápas s Hradcem Králové bude jiný kafe než v Pardubicích, kór když Mountfield přivezl jen dvanáct hráčů. Začátek a vlastně celá první třetina nebyla z naší strany ideální, po druhém gólu jsme reagovali změnou v sestavě a snažili se nastartovat tým k obratu. Už po přestávce bylo znát, že náš tým zápas nevzdal a podobně jako včera jsme nakonec dovedli utkání do vítězného konce.“