Z 2:5 na 6:5! Deváťáci skvostně otočili duel s Hradcem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygři znovu ukázali, že se nikdy nevzdávají. Tento víkend se druhým obratem v krátkém časovém sledu blýskla devátá třída, která to proti hradeckému Mountfieldu nezabalila ani za stavu 2:5 a zásluhou čtyřgólové třetí periody překlopila skóre na svoji stranu! Vítězný gól si připsal Milan Tadeáš Jobek, jenž v 59. minutě proměnil trestné střílení. Klobouk dolů!

0, sobota 02. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 21. Vološín (Fiala, Jobek), 28. Hois (J. Pérez), 44. J. Pérez (Ehrenberger, Janata), 47. Hrabčák (Vološín, J. Pérez), 53. Jakubec (Jobek), 59. Jobek (TS) - 13. Žaba, 18. Trejbal (Žaba), 22. Veselý, 27. Mráz (Šimek), 36. Šimek. Rozhodčí: R. Podrazil, L. Podrazil. Vyloučení: 5:7 (vyšší tresty: 1:2). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 6:5.

Petříček (27. Leško) - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Průšek, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Zverka, S. Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek.

Mountfield HK

Kasal - Veselý, Žaba, Sklenář, Mráz, P. Fiala - Šír, Dunda, Vencl, Síla, Mach, Klíma, Král, Sláma, Trejbal, Šimek.

Vojtěch Fiala
„Byl to těžký zápas fyzicky i psychicky. Soupeři jsme i přes mírnou převahu dali čuchnout a pustili ho do vedení. Nedařilo se nám proměňovat šance a po čtyřiceti minutách vypadal stav hrozivě 2:5. Přesto jsem věřil, že máme dostatek sil na obrat! Kluky chceme pochválit, nejsme tým, co by to zabalil, když se nedaří. Nemůžeme ale čekat, že budeme stále vyhrávat s pěti obdrženými góly. Potřebujeme být poctivější v obranném pásmu!“

0, sobota 02. listopadu 2019

Mountfield HK