Z gólově skromného souboje s Hronovem si osmáci odvezli remízu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V úvodu přitom nic nenasvědčovalo, že by gólů moc padat nemělo. Domácí hned ve třinácté sekundě otevřeli skóre a Liberec se bleskovým obratem dostal do těsného vedení. Oba gólmani pak ale skvěle zavřeli své branky a jednou se prosadil už jen Hronov.

nadst. 11, sobota 05. března 2022

Branky a nahrávky:1. Pavelka (Šretr), 40. Šretr (Pavelka) – 5. Zeman (Choma), 7. Werner (Choma).

HC Wikov Hronov

D. Pavlíček — Š. Kotyk, O. Klíma, P. Novák, R. Hillmann — T. Bartosz, M. Šretr, Š. Navrátil, J. Zavřel, Š. Zháněl, A. Baudyš, O. Pavelka, D. Verner.

M. Hrášek (S. Charvát) — Š. Šmucr, S. Zeman — M. Mindl, V. Moussa, M. Bernat, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, D. Werner, S. Kříž, V. Šťástková, D. Choma.

nadst. 11, sobota 05. března 2022

HC Wikov Hronov