Archiv článků

O Kapku lepší hokej: Hokejisté se počtvrté zahalí do oranžové

4. února si bude svět připomínat den boje proti rakovině. A opět za velké podpory hokejového dění České republiky. Na začátku druhého měsíce roku 2023 se totiž rozběhne 4. ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc, která bude letos zacílena na zakoupení speciálního přístroje Seahorse Analyzer.

Momenty z historie: Jak v prodloužení chyběly milimetry

Liberec – Bílí Tygři tuto sezónu oslavují dvacet let od postupu do nejvyšší české soutěže a toto kulaté a významné jubileum nelze nechat bez povšimnutí. V naší rubrice Momenty z historie se tak vydáváme po stopách za slavnými i zapomenutými okamžiky z dvaceti let mezi českou elitou! V tomto díle se v čase vrátíme do roku 2011, kdy Tygři po skvělé základní části zažili obrovské zklamání už ve čtvrtfinále.

SOUTĚŽ: Užijte si Valentýn na ledě Home Credit Areny!

Liberec - Fanoušci, nezapomeňte! Už za necelé dva týdny je tu Valentýn, svátek zamilovaných. Nevíte, čím svou drahou polovičku překvapit? Vyrazte společně na Valentýnské bruslení přímo na ledě Home Credit Areny!

Desítka x2: S jakým číslem na dresu nastupoval tento Tygr?

Liberec - S každým hokejistou je tradičně svázáno také číslo, které nosí na svém dresu. A právě na ty byla zaměřena další hrací karta naší vědomostní soutěže Desítka x2. Své mozkové závity v ní prověřili Adam Najman a Jan Štibingr.

Šesťáci si ve Vrchlabí zastříleli

Liberec - Tygří šestá třída na vrchlabském ledě výborně začala a už v první třetině se sedmkrát prosadila. Domácí upravili skóre až ve třetí části, na vysokém vítězství Liberce už to však nic nezměnilo.

Sedmnáctigólová přestřelka ve Dvoře Králové pro U13!

Liberec - Ve velkou přestřelku se strhlo utkání sedmáků na ledě Dvora Králové. Naši hráči do zápasu výborně vstoupili a ve druhé minutě vedli už 2:0. Domácí pak ale skóre otočili a oba celky se přetahovaly až do konce. Až v čase 58:13 rozhodl o libereckém vítězství Robert Táborský.

Výborně! Osmáci otočili zápas se Spartou, Čančík vstřelil tři branky

Liberec - Liberecká osmá třída v atraktivním utkání hostila Spartu. Do zápasu lépe vstoupili Pražané a po první třetině vedli o gól. Ve druhém dějství se ovšem Bílí Tygři zvedli a třemi trefami převrátili skóre na svoji stranu. Ve třetí části se oba týmy prosadily ještě jednou, Severočeši rivala i díky hattricku Matyáše Čančíka skolili 4:2.

Duel s Hradcem se sedmičce nepovedl

Liberec - Domácí zápas s královéhradeckým Mountfieldem naší sedmé třídě nevyšel podle představ. Bílí Tygři se sice prosadili jako první, jenže pak už ztráceli.

U17 překlopila utkání v Hradci Králové ve svůj prospěch a zvítězila 4:1

Hradec Králové/Liberec - Svěřenci Milana Plodka vyjeli na dohrávku 6. kola dorostenecké extraligy na území hradeckého Mountfieldu. Domácí tým šel sice do vedení bleskově rychlou brankou, nicméně Tygři dokázali překlopit vývoj utkání na svou stranu a zvítězit poměrem 4:1. V zápase zazářil čtyřbodovým příspěvkem Daniel Pekař, který zaznamenal dvě branky a dvě asistence!