Akademie Bílí Tygři Liberec

Příměstské hokejové kempy

O projektu

Příměstské kempy jsou určené pro naše malé Tygříky i pro hráče z jiných hokejových klubů. Jsou vícedenní, bez ubytování a v poslední době velmi vyhledávanou formou všestranného a hokejového celodenního programu. Všem účastníkům garantujeme tréninky na ledě, na suchu i doprovodné aktivity včetně vzdělávání v různých oblastech. Na příměstských kempech se tvoří další kamarádské a týmové vazby a děti si užijí spoustu zábavy. V ceně jsou zahrnuty sportoviště, plnohodnotné a vyvážené celodenní stravování, pitný režim a doprovodný program.

Aktuální nabídka

Věková kategorie: U7 – U10

Cena: záleží na délce konání příměstského kempu

Kontaktní osoba: Petr Silovský (silovsky@hcbilitygri.cz, 604 665 843)

Přihlášení: hráči akademie v aplikaci KIS, ostatní na akademie@hcbilitygri.cz. Do textu emailu prosíme uveďte jméno a příjmení hráče, datum hráčova narození a telefonní číslo na rodiče.

Nejnovější video

Takhle chutná vítězství na ODM