Sense Arena s trenérem

I v této sezoně se můžou naši členové přihlásit na cenově zvýhodněný individuální trénink v Sense Areně a využít moderní tréninkový doplněk pod dohledem kouče, který hráče vede a individuálně mu nastavuje cvičení a obtížnost dle věku a schopností

Pro přihlášení na trénink využijte odkaz níže, který vám zobrazí přehlednou Google tabulku, do které si zapíšete příjmení hráče na vámi vybraný čas, případně si rezervujte svůj stálý čas dle nabídky na každý týden přímo přes trenéra Vojtěcha Fialu (tel.: 724 345 234).

• Cena za tréninkovou jednotku na 30 minut je 200 Kč pro hráče naší akademie a 300 Kč pro hráče dalších klubů
  • Platba probíhá přímo na recepci míčových sportů kartou nebo v hotovosti.
  • Na trénink potřebuje hráč sportovní oblečení a obuv, hráč v poli hokejové rukavice a hokejku.

hlavní trenér SENSE ARENA

BC. VOJTĚCH FIALA