Akademie Bílí Tygři Liberec

Sense Arena doma

Pro členy Tělovýchovné Jednoty Bílých Tygrů Liberec přinášíme velmi zajímavou exkluzivitu a možnost dostat hokejový trénink přímo k vám domů. Ve spolupráci se Sense Arenou a Herním světem mají naši hráči možnost pořídit si headset, příslušenství pro připevnění hokejky či brankářských rukavic a využívat tréninkový program třeba přímo v domácích podmínkách. Zkrátka kde chcete a kdy chcete. Bílí Tygři vám navíc program (software) Sense Arena nabízí v rámci vašeho aktivního členství v klubu zcela zdarma!

Ze strany klubu budou navíc trenéry zajištěné přednastavené tematické tréninkové plány, které si hráči budou moci ve svém volném čase plnit. Sense Arena jako moderní tréninkový doplněk je nyní našim hráčů blíž než kdy předtím a s trenérem zůstáváte v kontaktu i doma.

„Je neskutečné, že s nástupem verze běžící na headsetu Oculus Quest 2 můžeme hráčům nabídnout a přiblížit možnost tréninku v domácích podmínkách tak, aby pro ně i pro rodiče byl tento typ tréninku maximálně pohodlný a časově nenáročný. Hráč je pánem svého volného času a může spontánně využít této tréninkové metody u sebe v pokoji nebo třeba v garáži. Navíc, jak jsou hráči zvyklí, Sense Arena nabízí soutěživé prostředí, kde můžou hokejisté soupeřit jak sami se sebou, tak proti umělé inteligenci. Hlavně však v rámci svých výsledků s jinými hráči v našem klubu i v celosvětovém měřítku,“ říká skills kouč Sense Areny Vojtěch Fiala.

Kontakt

BC. VOJTĚCH FIALA

tel.: 724 345 234

Nejnovější video

Týden hokeje přilákal do Liberce 50 dětí

Nejnovější články

Speciální lomnické derby rozhodly až nájezdy. V nich byli šťastnější Boleslavští

Další obrat U15! Piráty srazil navrátilec Sanejstr

Juniorka ovládla desetigólovou přetahovanou na ledě Sparty

Klubové oblečení

TRÉNINK
povinné vybavení

ZÁPAS
povinné vybavení

TRÉNINK, ZÁPAS A VOLNÝ ČAS
doporučené vybavení