Akademie Bílí Tygři Liberec

Individuální tréninky

O projektu

Chcete zlepšit bruslení, útočné či obranné herní činnosti? Nebo prostě celkově svoje dovednosti? Individuální tréninky nabízí specializovanou formu tréninků zaměřených na zlepšování dovedností vedené našimi profesionálními trenéry, kteří budou vždy na měsíc vypisovat termíny s příslušnými tématy. Nejen, že si hráči mohou vybírat témata, ve kterých se budou chtít zdokonalovat, ale trenéři se jim také mohou individuálně věnovat a podávat intenzivnější zpětnou vazbu. Individuální tréninky jsou určené pro hráče i brankáře.

Aktuální nabídka

• Neděle 5.2. v čase 9:30-10:30 pro U11-U12, téma zakončení (Mulač, Šafařovský)
    • V tréninkové jednotce se zaměříme na zakončení z různých pozic a z různých herních situací.
  • Neděle 5.2. v čase 11:00-12:00 pro U11-U12, téma bruslení (Mulač, Šafařovský)
    • V tréninkové jednotce se zaměříme na bruslení s důrazem na přímou jízdou a jízdu v oblouku.
  • Neděle 12.2. v čase 17:30-18:30 pro U11-U12, téma 1-1 (Mulač, Kočí)
    • V tréninkové jednotce se zaměříme na situace 1-1 z pohledu obranné fáze hry.
  • Neděle 12.2. v čase 19:00-20:00 pro U13-U14, téma 1-1 (Mulač, Kočí)
    • V tréninkové jednotce se zaměříme na situace 1-1 z pohledu obranné fáze hry.
  • Neděle 19.2. v čase 9:30-10:30 pro U11-U12, téma klamání a fintování (Mulač, Šafařovský)
    • V tréninkové jednotce se zaměříme na klamání a fintování v různých situacích.

Věková kategorie: U9 – U14

Cena: 450 Kč hráči akademie, 550 Kč ostatní hráči

Kontaktní osoba: Jakub Mulač, (mulac@hcbilitygri.cz, 774 197 395)

Přihlášení: hráči akademie v aplikaci KIS, ostatní na akademie@hcbilitygri.cz. Do textu emailu prosíme uveďte jméno a příjmení hráče, datum hráčova narození a telefonní číslo na rodiče.

Nejnovější video

Takhle chutná vítězství na ODM