O programu

Bílí Tygři dělají další krok v péči o mladé hokejisty a zavádí nový rozvojový development program. Vedle pevného týmového programu kategorií U6 - U14 je to nadstavbová činnost, která navazuje na naší Tygří cestu a umožňuje nám i našim hráčům individualizovat a maximalizovat jejich růst. Vyberte si z naší nabídky to, v čem se chcete nejvíce zlepšovat.

Jsme přesvědčeni o tom, že skvělý hokejista by měl být všestranně vybavený a ovládat širokou paletu schopností a dovedností, nad kterou až posléze může budovat svou hokejovou kariéru. Proto je náš development program postaven od nejútlejšího věku formou nabídky všestranného pohybového rozvoje, na který až pak metodicky navazují specifické hokejové programy včetně individuálních tréninků.

Development program je sestaven tak, aby nabízel spontánní, organizované i specializované aktivity, kterou jsou placené nad rámec měsíčních příspěvků ale i zdarma. Příjmy z našeho programu budou znovu investovány do materiálního vybavení, infrastruktury a dalších potřebných oblastí za účelem pravidelného a neustálého vylepšování naší akademie.

Na development programu participují i naši partneři, kteří nejen pracují ve svých centrech, ale také se našich akcí přímo zúčastňují. Naši trenéři a trenéři z partnerských subjektů pracují společně za jedním cílem a tím je progres daného hráče.

Zájemci z řad hráčů naší akademie se mohou na jednotlivé nadstandardní aktivity přihlašovat v aplikaci KIS, zájemci z řad hráčů z jiných klubů na akademie@hcbilitygri.cz.

Cílem je spokojený a motivovaný hráč, který dělá to, co ho baví a zlepšuje své silné stránky díky našemu programu