Akademie Bílí Tygři Liberec

Show v Turnově! Devatenáctka vyzve v pikantním souboji Spartu na speciální půdě

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Každý rok hraje královská mládežnická kategorie jeden soutěžní domácí zápas ve spřáteleném městě. Jinak tomu nebude ani letos, přednost přitom dostal Turnov. Už tradiční akce s bohatým doprovodným programem je naplánována na pátek 19. října, zápas začne v 17 hodin a 30 minut.

Show! Juniorka Bílých Tygrů se vydá k soutěžnímu duelu do Turnova, v malebném městě přivítá rivala z pražské Sparty a půjde o pořádně vyhrocený duel.Kategorie U19 (2017/2018 - U18, pozn. red.) totiž minulý rok po fantastické nadstavbě vypadla v play-off právě s celkem z hlavního města. V aktuálním ročníku se navíc obě mužstva potkala v extralize už dvakrát. Poprvé slavila Sparta, když vyhrála 3:2 po samostatných nájezdech, pak Tygři vyloupili halu v Holešovicích výsledkem 6:4.

Sparta - 1. místo v tabulce, 28 bodů (48:27)
Liberec - 3. místo v tabulce, 18 bodů (38:36)

Ani jeden z týmů tak nedokázal využít výhodu domácího prostředí, teď proto rozhodne půda turnovská. Duel započne v pátek 19. října od 17:30 na turnovském zimním stadionu. Buďte u toho!Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Hokejisti, ale také všestranní sportovci. Přijď mezi Tygry!

Nejnovější články

Utkání U20 s Litvínovem dodatečně kontumováno ve prospěch Liberce

U15 znovu prodloužila vítěznou sérii, uspěla i v Hradci

Drama se šťastným koncem! Sedmička si vyšlápla na Boleslav

Klubové oblečení

TRÉNINK
povinné vybavení

ZÁPAS
povinné vybavení

TRÉNINK, ZÁPAS A VOLNÝ ČAS
doporučené vybavení