Podcast Nad(h)led #3: Tentokrát s gólmanskou jedničkou Petrem Kváčou

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si pro své fanoušky připravili nový oficiální klubový podcast, který nese název Nad(h)led. V třetím díle vyzpovídáme gólmanskou jedničku Bílých Tygrů Petra Kváču.

Brankář Petr Kváča se letos stal letní tygří posilou, v minulosti však už drobnou stopu v organizaci Bílých Tygrů zanechal během hostování v Benátkách nad Jizerou. Již během několika extraligových zápasů si získal srdce libereckých fanoušků a zařadil se mezi opory týmu.

Jak těžké pro něj bylo přečkat přestávku, kdy byla přerušena extraliga? A kdo je jeho brankářským vzorem? To a mnoho dalšího zjistíte v podcastu, který již nyní naleznete na platformách Spotify, Soundcloud nebo Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři