SOUTĚŽ: Vyhraj voucher na tygří pizzu z restaurace Stadion!

Date of publication Author Klub

Liberec - Pro letošní play-off jsme si pro naše fanoušky v rámci kampaně #PLAYOFFDOMA připravili ve spolupráci s restaurací Stadion speciální nabídku tygřích pizz. A právě tuto pizzu můžete nyní ochutnat! Zapojte se do naší soutěže!

Provozovatel restaurace Stadion zajišťuje také veškeré cateringové služby v Home Credit Areně. Díky tomu si nyní můžete nechat originální hokejové občerstvení až k vám domů! Vyzkoušejte například lahodnou tygří pizzu dle italské receptury s vychytanou chutí!

Právě tuto pizzu dle vlastního výběru navíc můžete ochutnat také zcela ZDARMA. Stačí se zúčastnit soutěže, která aktuálně probíhá na našem Facebooku. Úkol je jednoduchý: Poznejte, podle kterého hráče je v menu restaurace Stadion pojmenována pizza na obrázku na fotografii! Nápovědu naleznete v nabídce restaurace Stadion na platformě Dámejídlo.cz, kterou naleznete ZDE. Správnou odpověď vložte do komentáře pod příspěvek na Facebooku.

Ochutnejte tygří pizzu, už nikdy nebudete chtít jinou!

📢 SOUTĚŽ O VOUCHER NA PIZZU 🍕 Poznáte, podle jakého hráče je pojmenována pizza na obrázku? Nápovědu najdete 👉...

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Středa 10. března 2021

Banner přestávkový program

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři