Devět dílků. Skládejte s Tygry i vy!

Date of publication Author Klub

Liberec - V průběhu play-off tradičně A-tým skládá po každém vyhraném zápase jednotlivé dílky skládačky, které provázejí tým na cestě do bojů o titul. V průběhu finále přibyl již devátý dílek. Skládejte s Tygry také vy!

Svou play-off skládačku má jako již tradičně tygří A-tým, který díky ní mapuje každý svůj krok na cestě vyřazovacími boji. Skládačka ale nechybí také přímo v Home Credit Areně nebo na zdi naproti jejímu hlavnímu vstupu. A pořídit si ji nyní můžete i vy.

Připojte se i vy k tygří tradici a skládejte spolu s A-týmem jednotlivé dílky u vás doma! Magnetickou skládačku #PLAYOFFDOMA naleznete na našem e-shopu nebo jako součást všech fanouškovských balíčků.

Magnetický základ skvěle drží například na lednici. Součástí balení jsou jednotlivé dílky, které symbolizují každý krok na cestě za dvanácti výhrami nutnými k zisku Masarykova poháru. Připojte se k A-týmu a skládejte tygří skládačku!

SKLÁDAČKU OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři