Nad(h)led #11: Pavel Petr, hlas nejen tygřích reportáží

Date of publication Author Klub

Liberec - Hostem dalšího dílu podcastu Nad(h)led byl rozhlasový moderátor, ale také hlas pozápasových reportáží Bílých Tygrů Pavel Petr. Zkušený novinář se rozpovídal o tom, jak vypadá hokejová extraliga v zákulisí.

Pavel Petr poznal jako novinář téměř všechny české hokejové či fotbalové stadiony, na vlastní kůži si vyzkoušel také mnohé prestižní mezinárodní akce. Dokáže tak porovnat rozdíly mezi českou či zámořskou žurnalistikou, ale také propast mezi zázemím jednotlivých hokejových arén.

Jak se mu natáčely rozhovory v NHL? Jakou vnímá rivalitu mezi Bílými Tygry a mladoboleslavskými Bruslaři? Nejen o tom se Pavel Petr v podcastu rozpovídal. A na závěr přidal také velmi zajímavou sázku!

Poslechněte si oficiální klubový podcast Nad(h)led, který naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři