Akademie Bílí Tygři Liberec

Slovan zdolal Tygří Letní Challenge! Do boje vyslal nečekaný tým

Date of publication Author Klub

Liberec - Kapitán Petr Jelínek vyzval k účasti v letošní Tygří Letní Challenge také fotbalisty Slovanu Liberec. A Slovan se nakonec skutečně zapojil - ale poněkud netradičně. Koho do výzvy nominoval?

Pro Bílé Tygry není Tygří Letní Challenge žádnou novinkou, nepříjemnou trať pod lanovkou na Ještěd zdolali již před rokem a dobře tak věděli, do čeho jdou. Kapitán Petr Jelínek si však pro letošní ročník nachystal také speciální výzvu pro fotbalisty FC Slovan Liberec.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Výzva byla přijata! A-tým však byl v tu dobu na soustředění v Rakousku, napřímo se tedy zapojit nemohl - a po návratu jej již čekal první ligový zápas. Co teď? Na pomoc přispěchal tým žen, který se jménem klubu Tygří Letní Challenge zhostil. Pod vedením zkušených borců Thea Gebre Selassieho a Michaela Rabušice vyrazily na trať a předvedly parádní výkon!

A co vy, kdy se na Ještěd vydáte? Připojte se k Tygří Letní Challenge a změřte své síly s fotbalistky Slovanu, hráči A-týmu i ostatními fanoušky!

VÍCE O TYGŘÍ LETNÍ CHALLENGE

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Osmáci si zpestřili přípravu na sezónu hokejbalovým tréninkem

Nejnovější články

Velký letní kemp se blíží. Nabízíme poslední volná místa!

Výborný test před sezónou. Juniorka v srpnu vyrazí na mezinárodní turnaj do Švýcarska!

Ohlédnutí za slavnostním večerem: Kdo ovládl Tiger Awards?

Klubové oblečení

TRÉNINK
povinné vybavení

ZÁPAS
povinné vybavení

TRÉNINK, ZÁPAS A VOLNÝ ČAS
doporučené vybavení