Akademie Bílí Tygři Liberec

Rozhodla koncovka, smutnil po zápase s Kometou Adam Najman

Date of publication Author Vladimír Vykoukal

Liberec - Tygři sice měli v zápase proti Kometě střeleckou převahu, na vítězství ale nakonec nedosáhli, hosté totiž svůj náskok ubránili a vyhráli 3:2. Jeden ze dvou libereckých gólů vstřelil Adam Najman. Jak mladý útočník hodnotil utkání?

Jak se za zápasem ohlížíš?
Bohužel to tentokrát nevyšlo. Byli jsme sice docela disciplinovaní, dali jsme jim dvě přesilovky, jednu z nich ale dokázali využít. My taky, ve finále však o jeden gól víc dali oni.

Dokázal bys říct, v čem vás Brno předčilo?
V zakončení. Vytvořili jsme si dost šancí, několikrát jsme už stříleli na prakticky prázdnou branku, v závěru se kotouč taky už jen kutálel po čáře. Na rozdíl od Komety jsme ale naše příležitosti neproměnili.

Jakub Rychlovský o gólu Adama Najmana
Petr Jelínek hezky nahrál Adamu Najmanovi, který si odstavil obránce a hodil to před branku. Tam jsme byli tři hráči, ani nevím, od koho se to odrazilo, nakonec to připsali Adamovi.

Všechny brněnské góly měla na svědomí jejich první formace…
Před zápasem jsme se na ně připravovali, jsou velice šikovní. Dávali jsme si na ně pozor, i tak nám ale dělali problémy.

Tato prohra vám hodně zkomplikovala cestu do první čtyřky. Mrzí vás to?
Ano, ale ještě tam stále nějaká šance je. Hlavně se musíme soustředit na sebe a do každého zápasu jít naplno. Buď půjdeme přímo, nebo přes předkolo, rozhodně ale ze sebe vydáme maximum!Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Hokejisti, ale také všestranní sportovci. Přijď mezi Tygry!

Nejnovější články

Naši trenéři se vzdělávali na téma efektivní komunikace

Utkání U20 s Litvínovem dodatečně kontumováno ve prospěch Liberce

U15 znovu prodloužila vítěznou sérii, uspěla i v Hradci

Klubové oblečení

TRÉNINK
povinné vybavení

ZÁPAS
povinné vybavení

TRÉNINK, ZÁPAS A VOLNÝ ČAS
doporučené vybavení