Bílí Tygři mají dalšího zajímavého soupeře pro přípravu

Date of publication Author Jan Rachota

V pátek 25. srpna se hokejisté Bílých Tygrů utkají od 18.00 se zajímavým soupeřem. Je jím druholigový německý tým Lausitzer Füchse Weiswasser.

Zápas se odehraje v Eissporthalle SparkassenARENA v Jonsdorfu, který leží nedaleko českých hranic. To je malebné lázeňské městečko známé mimojiné svým motýlím domem.

Stadion bude otevřen o 17,30, samotný zápas vypukne přesně v 18,00.

Informace o vstupném:

Dospělí: 6,00 €

Děti do 10 let: 3,00 €

Děti do 5 let: vstup volný

Lišky se v loňském roce jen o chloupek zachránily v druhé nejvyšší soutěži Německa. I přesto se mohly spolehnout na kvalitní podporu fanoušků, kteří je dokáží hlučně podporovat i za nepříznivého stavu.

Po základní části sezony 2005/2006 se hokejisté z Weiswasseru ocitli na třinácté příčce, když za nimi skončili pouze Moskitos Essen. V play-down Lišky skončily třetí a zachránily se tak v lize.

Loni tým trénoval Čech Horymír Sekera, nyní ale vede tým kanadský kouč Frederic Caroll.

Lausitzer Füchse Weiswasser si letos vybrali k předsezóním zápasům převážně české týmy, zatím se utkali s Mostem (výhra 5:3), včera s Jabloncem (?) a dnes změří síly se Spartou.

Zřejmě nejznámějším hráčem Němců je extřinecký Branislav Jánoš. Více informací naleznete na klubových internetových stránkách www.esw-online.de

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři