Velký letní kemp se blíží. Nabízíme poslední volná místa!

Date of publication Author Klub

Liberec - Tradiční letní hokejový kemp Bílých Tygrů se letos uskuteční od 16. do 21. července! A vrací se do oblíbeného formátu, kdy je v ceně zahrnuto i ubytování přímo v areálu. O kemp je znovu velký zájem, pro případné zájemce už zbývá jen několik posledních míst. Pokud tedy máte zájem, neváhejte!

Letošní ročník už tradičního letního kempu bude určen hokejistům narozeným mezi roky 2010 - 2014. Děti se budou znovu moci těšit na českou trenérskou špičku a bohatý program na ledě i mimo něj.

Účastníky čeká 6 dní v moderním zázemí areálu Sport Parku Liberec, dvě tréninkové jednotky denně na ledě, dvě na suchu a mnoho dalšího. Kemp je určený pro hráče i brankáře! Ubytování i stravování zajišťuje klub v ceně kempu v rámci areálu.

Máte o účast zájem? Tak klikněte na tento odkaz, kde najdete všechny potřebné informace včetně registračního formuláře.

Těšíme se na vás!