Mám radost, že jsem se konečně trefil i doma, říká po Boleslavi Pérez

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec – Bílí Tygři mají za sebou třetí úspěšné derby v této sezóně. Bruslaře na domácí půdě přehráli výsledkem 4:1 a připisují si další tři body do tabulky Tipsport extraligy. Premiérovou domácí trefou se prezentoval liberecký benjamínek Jaromír Pérez, jenž parádním slalomem prošel střední i obranné pásmo a nekompromisně zakončil.

Jak bys popsal celou situaci, ze které padl tvůj krásný gól?
Já jsem viděl, že Michal Bulíř z našeho obranného pásma posílá kotouč na střed, tak jsem si pro něj dojel. Obránce si proti mně vystoupil, úplně si nepamatuju jak, ale podařilo se mi ho prohodit. V tu chvíli už jsem jel sám na bránu.

Už jsi se na tu akci stihl podívat z opakovaného záběru?
Ještě ne, ale určitě si ji ještě několikrát přehraju.

Vzpomeneš si na nějakou hezčí trefu?
Tak v mládeži jsem určitě pár podobných dal. Za poslední dobu to asi bude jedna z těch lepších.

Pro tebe to byla premiérová branka na domácím ledě. Jaký to je pocit?
Konečně to ze mě trošku spadlo. Předchozí dva góly jsem dal na venkovních kluzištích, takže mám radost, že mojí trefu vidělo i domácí publikum.

V posledních duelech nastupuješ po boku Michalů Birnera a Bulíře. Jaké to s nimi je?
Je to s nimi super, hrozně mi ve všem pomáhají, jak na ledě, tak mimo něj. Když udělám nějakou chybičku, tak mi vždy rádi vysvětlí, co do příště zlepšit, abych se danému problému vyvaroval.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři